Вівторок, 23 Квітня, 2024

У 2021 році пройдуть перші міжнародні перегони на електросамокатах eSkootr

Група водіїв Formula 1 та Formula E запускають у 2021 році перегони на мікромобільному транспорті. Гонщики будуть змагатися на модифікованих електросамокатах. Перегони називаються Electric Scooter Championship, або скорочено eSkootr, і виглядатимуть приблизно так:

Інших деталей про гонки поки немає, відомо лише, що одними з організаторів є водій Formula E Лукас ді Грассі та колишній водій F1 Алекс Вурц.

Організатори кажуть, що ці змагання прибирають бар’єри доступності, які є в більшості інших видів мотоспорту. Учасниками можуть стати автогонщики, велосипедисти, скейтбордисти тощо.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram: https://t.me/techtodayua

Гонки на електросамокатах будуть небезпечними – модифікований транспорт зможе розганятися до 100 км/год. Щоб поліпшити керування, транспорт матиме великі платформи, широкі шини та повноцінну підвіску. Але все одно зіткнення та падіння на такій швидкості є смертельно небезпечними навіть у повному захисному одязі.

eSkootr нагадує чимось перегони електричних гоночних болідів Formula E, які стартували у 2014 році. Гонки так само проходитимуть на вулицях міст та використовуватимуться для просування «зеленої» енергії, а також можливостей міського транспорту майбутнього.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися