Вівторок, 16 Липня, 2024

Гроші за лайки фоток

Щодня ми робимо десятки знімків камерою мобільного, і багато з них годяться лише для сімейного альбому. Проте іноді вдається піймати цікавий іншим кадр, і тоді на ньому можна заробити. Для цього існують фотобанки (iStock, GettyImages, Depositphotos), але вони потребують комп’ютер для управління обліковим записом. У такому разі можна полегшити продаж своїх знімків та скористатися мобільним клієнтом, який дозволяє виставляти на продаж у фотобанку відзняті смартфоном кадри.

Одна з таких програм називається Clashot і дозволяє всю роботу проводити зі свого мобільного телефона. Це безплатна утиліта, яка на перший погляд схожа на Instagram: можна знайомитись з друзями, переглядати чужі роботи, ставити лайки.

Робота у Clashot починається з реєстрації, для чого можна створити новий обліковий запис або ввійти через власні акаунти соціальних мереж.

Після цього можна створювати репортажі – добірку фотографій з описом до них. Інші користувачі можуть їх переглядати та ставити лайки, а також купити знімок.

Для перегляду чужих робіт необхідно натиснути кнопку «Лента», а потім обрати, кого дивитись: друзів або просто популярні фото. В останньому випадку треба клацнути на клавішу «Тренды».

Створенням власного репортажу займаються в розділі «Мастерская». Для цього можна одразу фотографувати камерою смартфона або завантажити готові знімки з його накопичувача. Після вибору кадрів можна додати до них опис та зберегти результат. Для його перегляду треба зайти в розділ «Онлайн».

Гроші з рахунку можна виводити при досягненні величини в $3, яку також допомагають накопичити експерти Clashot, оскільки їхні лайки приносять додаткові фінанси. Для переказу зароблених коштів у свій гаманець доступно на вибір дві системи, одна з яких – всесвітня PayPal.

Завантажити утиліту Clashot можна безплатно з магазину Google Play. Для її роботи необхідно мати смартфон з Android 4.0 та вище. Власники гаджетів Apple можуть встановити її з маркету iTunes.

2 КОМЕНТАРІ

  1. А скільки можна заробляти, в середньому, продаючи фотки зі смартфону? Мінімум 3 у.е. а максимум який?

    • Максимум на сегодняшний день – $800 за неделю. В среднем активный юзер зарабатывает $10-30 в месяц.

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися