Середа, 24 Липня, 2024

Створено екран смартфона, який заощаджує енергію при перегляді фотографій

Смартфони витрачатимуть менше енергії при відображенні статичного контенту, якщо в них використовуватиметься новий екран розробки компанії TCL CSOT. Цей дисплей здатний переходити в енергоощадний режим при перегляді фотографій, робочого столу, читання веб-сторінок. А коли не потрібно відображати плавну динамічну картинку, він підвищує частоту відображення вдвічі, якщо порівнювати зі стандартними 60 Гц.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram: https://t.me/techtodayua

Дисплей TCL CSOT здатний динамічно змінювати частоту відображення контенту від 30 до 120 Гц. У першому разі він заощаджує до 18% енергії. Частота в 120 Гц використовується в топових апаратах та надає високу плавність зображення при прокручуванні веб-сторінок, фільмах тощо.

Новий дисплей також має підвищену частоту опитування сенсора. Він 240 разів на секунду визначає положення пальця, що забезпечує поліпшену плавність управління.

Екран має роздільну здатність 2340×1090 пікселів та максимальну яскравість на рівні 500 ніт. Діагональ дисплея становить 6,53 дюйма, щільність точок – 395 ppi. Охоплення кольорів складає 84% стандарту NTSC.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися