Вівторок, 16 Квітня, 2024

В чому полягають переваги комерційних тендерів

Очевидна вигода для бізнесу

Головне завдання бізнесменів — максимально вигідно продати свою продукцію. Нині підприємцям доступно чимало інструментів збуту: від точок роздрібної торгівлі до реклами в соціальних мережах. Однак, згідно з дослідженнями, представники малого бізнесу в Україні в 90% випадків вважають за краще використовувати для закупівель тендерні майданчики, розглядаючи їх як гаранта чесної угоди без витоку інформації про ціни. Комерційні закупівлі на Smarttender.biz нададуть необхідної динаміки вашому бізнесу. Хоча на перший погляд даний інструмент може видатися складним і незрозумілим, проте насправді брати участь в торгах досить просто.

Що ж таке тендерний майданчик, і чому підприємцям варто брати участь в торгах через такі платформи?

Що таке тендерний майданчик

У звичному розумінні електронний тендер або торги — сучасний спосіб вибору постачальника або покупця певних товарів чи послуг за вигідною для обох сторін ціною. Відповідно, тендерний майданчик — це спеціалізована інтернет-платформа, на якій такі дії стають можливими після реєстрації компанії.

Наприклад, великому підприємству, яке виробляє пшеницю необхідно продати чергову партію свого товару. Для цього компанія може зареєструватися на тендері як організатор, заявивши, що вона готова поставити певний обсяг продукції, а потім вибрати найвигіднішу цінову пропозицію від покупця. Другий варіант для виробника — стати учасником торгів, відгукнувшись на заявку, наприклад експортера, який шукає постачальника зерна. Продати свій товар подібним чином на SmartTender може будь-який виробник.

Тендери як засіб боротьби з корупцією

У нинішніх умовах розвиненої ринкової економіки державні контракти можуть укладатися тільки через тендери. Це дозволяє не лише вибрати найбільш підходящу за ціною компанію серед всіх учасників торгів, а й мінімізувати корупційну складову в сфері закупівель.

Хто може брати участь в тендерах

У тендерах можуть брати участь як юридичні особи, так і ФОПи. Головне — правильно подати заявку і підготувати повний пакет документів. Той факт, що компанія акредитована для участі або організації торгів, вже передбачає чесність та безпеку угоди. Система тендерів вигідна для суб’єктів підприємницької діяльності тим, що це чудова можливість:

  • отримати хороший контракт;
  • вивести бізнес на новий рівень;
  • укріпити свою репутацію;
  • підвищити доходи.

Крім того, на тендерних майданчиках всі учасники дійсно зацікавлені в купівлі або продажу товарів чи послуг, що істотно підвищує шанси провести операцію швидко і заощадити час на інших способах продажу, таких як:

  • телефонні дзвінки;
  • оголошення;
  • розсилка комерційних пропозицій.
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися