В Індії почали арештовувати за гру у PUBG Mobile

Загалом сьогодні вже 12 людей впіймали на грі у PUBG Mobile після введення заборони 6 березня

Уже 10 людей опинилися за ґратами через свою пристрасть до мобільної версії гри PUBG Mobile. У поліції кажуть, що затримані були так захоплені віртуальними баталіями, що не помітили навіть, коли правоохоронці підійшли їх арештовувати. У в’язницю гравці потрапили за тиждень після того, як влада індійського міста Раджкот оголосила про заборону цієї гри.

Загалом сьогодні вже 12 людей впіймали на грі у PUBG Mobile після введення заборони 6 березня. Серед затриманих – офісні працівники, різноробочі, випускники університетів, студенти коледжів. Поліція відібрала у них телефони «для подальшого розслідування».

Влада міста Раджкот заборонила гру PUBG та челендж MOMO. Причиною стало те, що гра, а також челендж посилюють насильство серед молоді. Гра також має негативний вплив на успішність у навчанні, поведінку та мовлення.

Покарання за гру PUBG ділиться на дві частини. Перша – гравець отримує сповіщення про порушення. Також люди, які свідомо грають у PUBG та не повідомляють про це владі, вважаються винними та заслуговують покарання. Влада каже, що останнє особливо важливо для батьків та вчителів.