П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Як боротися з перегрівом смартфона

Власники топових смартфонів з потужним процесором знають, що насолоджуватися всіма обчислювальними ресурсами апарата можна, але недовго. Після нетривалої роботи на межі можливостей, особливо влітку, сучасні мобільники перегріваються та починають рятувати себе від теплового руйнування, запускаючи режим тротлінгу та гальмуючи процесор. Системи охолодження у смартфонів немає, і тому ефективно не допускати їхнього перегріву.Cooler Master

У цьому допоможе додаток Cooler Master, який працює за простим алгоритмом. Він стежить за додатками, які сильно навантажують процесор, та «вбиває» їх, щоб вони не витрачали обчислювальні ресурси, коли ними не користуються.

На головному екрані Cooler Master виводиться графік поточної температури, а також завантаженість процесора й оперативної пам’яті. Натисніть на чарівну кнопку «Почати перевірку» для пошуку найбільш «важких» програм і зніміть позначки з тих, які вам потрібні. Після натисніть на кнопку «Очистити зараз». Cooler Master запропонує ввімкнути функцію стеження, щоб «вбиті» програми не запустилися автоматично. Далі програма буде стежити і закривати вибрані вами програми, щоб вони не навантажували процесор та не перегрівали увесь девайс.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися