Ігровий сектор може врятувати майнерів криптовалют

Власники майнінгових ферм зможуть повернути свої потужні відеокарти в роботу, заробляючи від $60 до $105 на місяць

Сьогодні видобувати криптовалюти вже часто не вигідно, але інженери стартапу Vectordash придумали, як зробити, щоб потужні обчислювальні ферми не простоювали. Компанія запропонувала майнерам криптовалют перейти на заробіток в ігровому секторі. Створена технологія дозволить власникам ферм здавати потужності в оренду для роботи ігрового потокового сервісу.

Сервіси потокового відтворення ігор не є новинкою і доступні вже багато років. Однак перевага рішення Vectordash у тому, що гравці отримають нижчу затримку при пересиланні даних. Адже майнери мають широке географічне розповсюдження, тоді як традиційні сервіси потокових ігор концентруються у великих дата-центрах. Останні часто дуже віддалені від гравців, що викликає неприємні затримки у передачі ігрових дій.

Vectordash пропонує вибір для кожного клієнта максимально близьких серверних пристроїв, оптимально – у радіусі 400-500 км. Запропонований підхід повинен дозволити зменшити затримки нижче критичного рівня в 20-30 мс.

Власники майнінгових ферм зможуть повернути свої потужні відеокарти в роботу, заробляючи від $60 до $105 на місяць в перерахунку на одну графічну карту. Гравці при цьому платитимуть у рамках місячної передплати в розмірі $28.

Технологія Vectordash також є цікавою завдяки тому, що не обмежується конкретним списком ігор. Користувачі можуть запускати всі програми зі своєї бібліотеки Steam. При стабільному інтернет-каналі Vectordash обіцяє клієнтам якісний геймплей з частотою 60 кадрів на секунду в роздільних здатностях 1080p і 4K.

Зараз сервіс Vectordash працює в режимі раннього доступу і пропонує свої послуги тільки для користувачів на східному і західному узбережжі США.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я