Вівторок, 23 Квітня, 2024

В iOS з’явиться меню додатків майже як в Android

iOS 14 обіцяє принести низку нових цікавих функцій в мобільні гаджети Apple. Наприклад, ця ОС запровадить розширену підтримку мишки. А ще в цій ОС з’явиться меню додатків майже як те, що з десяток років існує в Android.

Домашній екран iOS 14 отримає нову сторінку, на якій відображатимуться всі встановлені на смартфоні додатки. Це стандартна опція Android та багатьох сторонніх лаунчерів для цієї ОС.

Хоча ідея схожа, реалізація відрізнятиметься. В Android це окреме меню додатків, доступ до якого можна отримати натисненням кнопки на домашньому екрані. У разі iOS 14 мова йде саме про додаткову сторінку до уже наявних робочих столів.

На цій додатковій сторінці ярлики додатків матимуть розширені можливості їхнього сортування. Наприклад, можна буде відобразити лише ті додатки, що мають пропущені сповіщення. Або їх можна буде розташувати за датою останнього запуску. Також є інформація про «розумний» фільтр на основі Siri, який відстежуватиме вподобання користувача та автоматично змінюватиме розташування іконок.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися