Вівторок, 16 Квітня, 2024

В Одесі почали розвозити піцу дронами

Поки в інших країнах послуги доставки дронами розвивають високотехнологічні гіганти на кшталт Amazon, у нашій державі цим займаються невеликі ресторанчики. Один з одеських закладів харчування відкрив послугу доставки піци дроном, передає «7 канал».

Квадрокоптер може подужати лише одну коробку, але доставить він її швидше будь-якого наземного транспорту.

Співробітники закладу кажуть, що з його допомогою отримати доставку можна в будь-якій точці міста. Одесити своїм стартапом пишаються, адже подібного, за їхніми словами, в Україні ще немає. Поки доставку піци на дроні запустили в тестовому режимі. Але вже з весни, говорять представники ресторану, послуга запрацює на постійній основі.

Компанії починають все активніше застосовувати невеликі літальні апарати у своїй роботі. Дослідники з Juniper Research з’ясували, що зниження вартості дронів зробило їх привабливим інструментом для вирішення прикладних бізнес-завдань. Раніше безпілотники коштували значно дорожче, але сьогодні вартість складних моделей знизилася до $3000.

Особливо популярними дрони стали при складанні карт, проведенні спостережень та моніторингу. За оцінкою Juniper Research, цього року продажі дронів для бізнесу принесуть 481 млн доларів. Це на 84% більше, ніж показники 2015 року.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися