Вівторок, 23 Квітня, 2024

В пошуковику Google можна буде вчити іноземні мови з проєктом Tivoli

Google створює інструменти на основі штучного інтелекту, які дозволять вивчати іноземні мови безпосередньо в найпопулярнішому пошуковику планети. Новий проєкт називається Tivoli і стане доступним пізніше цього року. Початково він працюватиме з текстом і буде доступним у Google Search.

Основою інструменту Tivoli стане мовний штучний інтелект LaMDA.In. Його роботу продемонстрували в травні цього року на конференції Google IO. Тоді LaMDA представився глядачам планетою Плутон та провів розмови від імені цього карликового небесного тіла.

В майбутньому пошуковий гігант хоче інтегрувати Tivoli в інші свої продукти, включаючи Google Assistant та YouTube. В них він буде доступний у вигляді інтерактивних задач.

Google не вперше створює інструмент для вивчення іноземних мов. Минулого року пошуковий гігант запустив офлайновий додаток Read Along, який в 2019 році під іменем Bolo представили в Індії. Ця програма мала на меті навчати дітей англійській, хінді, іспанській, португальській мовам.

Як саме проєкт Tivoli навчатиме користувачів поки невідомо, однак існують чутки, що пошуковий гігант хоче запустити навчання в більшому масштабі.

Вихід на ринок програмного забезпечення для вивчення іноземних мов для Google може бути непростим через високу конкуренцію на ньому. Йому доведеться відвойовувати користувачів у таких програм як Babel, Duolingo, Rosetta Stone. За даними Meticulous Research, ринок онлайнових інструментів вивчення іноземних мов сягне $21,2 млрд до 2027 року.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися