Субота, 2 Березня, 2024

Apple може оснастити MacBook Pro вбудованим зарядником для iPhone

Останні патенти Apple пропонують дооснастити ноутбуки MacBook Pro бездротовою зарядкою для iPhone. Також компанія хоче ще далі збільшити розмір тачпаду, використовуючи «розширену сенсорну панель», яка охоплює обидві сторони клавіатури.

Реалізувати одночасно зарядний майданчик та тачпад на одній площі неможливо, тому Apple планує використати систему визначення сили натиснення. Вона дозволить визначати, чи долоня користувача лежить на області трекпада.

Окрім цього, система також може використовуватися для виявлення жестів і мультисенсорного введення на клавішах механічної клавіатури, Тобто клавіатура також функціонуватиме як трекпад. Хоча останнє уже давно не є новою ідеєю – ще в 2021 році компанії Prestigio та Clevetura представили ноутбук, у якого клавіатура є тачпадом.

Щороку Apple отримує багато патентів – лише у 2019 році компанія отримала схвалення на понад 2000 патентів. Але тільки невелика частка ідей з таких патентів реалізується в комерційних пристроях. Подібні патенти направлені, окрім пошуку нових ідей, на боротьбу з можливими конкурентами.

Apple має змішану історію інновацій у ноутбуках. Можна згадати суперечливу заміну FN-клавіш на сенсорну панель, надійну клавіатуру «ножиці» на ненадійні клавіші «метелик», або рішення видалити зчитувач SD-карт і порт HDMI. Ці рішення були настільки непопулярними, що компанія повернула майже усе назад.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися