Вівторок, 16 Липня, 2024

В соцмережі Instagram знайшли спосіб займатися рекетом

Шахраї вигадали спосіб заробітку на рекеті звичайних користувачів соцмережі Instagram. Вони заробляють на тому, що добиваються банів обраного юзера. Також вони отримують додаткові гроші за розблокування цього юзера.

За свої послуги рекетири вимагають $60. За ці гроші можна вказати будь-який акаунт Instagram, який потрібно заблокувати.

Для надійного блокування акаунту жертви створюють верифікований клон її акаунта. Використовуються її фото, біографія, ім’я та інші дані. Після цього шахраї подають скаргу в Instagram на реальний акаунт жертви, звинувачуючи її у створенні клона. Це порушення політики використання Instagram і за подібне соцмережа блокує обліковий запис.

Журналісти видання Motherboard поспілкувалися з групою, що займається подібною формою рекету. За їхніми словами, за продаж банів вони заробляють п’ятизначну суму за місяць.

Окрім блокування акаунтів шахраї також допомагають їх розблокувати. За свої послуги вони можуть прохати від $3 500 до $4 000. Заблоковані користувачі розповідали, що пропозиція такої допомоги надходила їм щойно їх акаунт блокували.

Для багатьох соцмережі сьогодні перетворилися на основне джерело заробітку. Для отримання річного доходу у 50 000 фунтів стерлінгів на YouTube необхідно мінімум 1 000 підписників та 16,6 млн переглядів відео. На Instagram таку ж суму можна отримати з мінімум 5 000 фоловерів та 214 спонсорськими постами на рік.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися