Відновлено випуск культової приставки Sega Mega Drive

Ще влітку компанія оголосила про намір повернути до життя свою приставку Genesis (у наших краях більш відому як Mega Drive), яка була одним з культових гаджетів 90-х років, пише cnet. Тепер плани компанії набули більш чіткого вигляду. Дійсно, такий крок може сьогодні здаватися трохи дивним, але попит породжує пропозицію. У деяких країнах, особливо в Бразилії, популярність 16-бітних консолей усе ще дуже висока, тому й було прийнято рішення про відновлення виробництва.

sega_mega_01

За ліцензією Sega оновлену версію Mega Drive почала випускати компанія TecToy. Вона також приймає попередні замовлення. Головною особливістю новинки є традиційні слоти для картриджів, завдяки чому користувачі зможуть грати у свої улюблені ігри. Контролери також залишилися незмінними. Хоч виробництвом займається TecToy, однак приставки будуть прикрашені офіційним логотипом Sega.

sega_mega_03

Нові консолі за зовнішнім виглядом мало чим відрізняються від оригіналу. Головною відмінністю є наявність слоту SD. Замість HDMI-кабелю новинки укомплектовано A/V-кабелем. Разом з приставкою поставляється SD-картка з 22 іграми, серед яких Bonanza Brothers, Columns, Golden Axe 2, Kid Chameleon, Out Runners, Sega Soccer, Sonic 3, Mortal Kombat 3 та інші.

sega_mega_02

Любителям ностальгії доведеться заплатити чимало – ціна приставки в Бразилії складає приблизно $125.