Четвер, 29 Лютого, 2024

Як інсталювати Windows 11 якщо офіційно комп’ютер несумісний з нею

З анонсом тестової версії своєї нової ОС Microsoft посилила вимоги до апаратної частини комп’ютерів. Встановити Windows 11 можна буде лише на відносно свіжі машини через обмежену підтримку процесорів. Однак головна проблема інсталяції цієї ОС виникає через вимогу до наявності модуля TPM 2.0 та підтримку Secure Boot. Існує спосіб обійти це програмне обмеження та встановити Windows 11 на свій ПК навіть якщо він офіційно несумісний з нею.

Windows 11 перевіряє наявність TPM 2.0 та Secure Boot на ранньому етапі своєї установки. Інсталятор ОС одразу повідомляє, що встановити нову ОС не вдасться на ПК без цих елементів.

Щоб обманути інсталятор необхідно внести дані до реєстру ОС, щоб перевірка сумісності не проводилася. Для цього запустіть інсталяцію Windows 11 і після появи сповіщення про несумісність апаратної частини комп’ютера, натисніть клавіші Shift + F10 для запуску командного рядка.

Коли відкриється командний рядок в ньому впишіть regedit та клацніть Enter для запуску редактора реєстра.

У редакторі реєстру перейдіть за адресою HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ Setup. У цій папці створіть нову LabConfig, в якій створіть три 32-бітові DWORD-параметри. Це BypassTPMCheck, BypassRAMCheck і BypassSecureBootCheck, значення кожного з них має бути 1.

Закрийте редактор та командний рядок і поверніться до установки ОС. Погодьтеся з повідомленням про несумісність для повторного запуску установки. Тепер наявність TPM 2.0 та Secure Boot не перевірятиметься і установка Windows 11 почнеться звичайним чином.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися