Неділя, 10 Грудня, 2023

В США урагани раптово стали хорошими антивірусами

Територією США прокотилося кілька потужних ураганів «Харві» та «Ірма». Якщо для економіки та інфраструктури вони виявилися руйнацією, то для ІТ-систем цей період став наче відпусткою. Виробники антивірусу Enigma Software Group помітили, що в цей період відбулося різке зниження зараження пристроїв вірусами.

У період з 28 по 30 серпня, коли повінь, викликана активністю «Харві», була на піку, зараження шкідливими програмами комп’ютерів в Х’юстоні знизилася на 26,2 відсотка порівняно з попереднім тижнем. 29 серпня було зафіксовано найбільш різке падіння показника — на 52,5 відсотка менше середнього рівня.

Спостереження за впливом погоди на рівень зараження шкідливими програмами фахівці Enigma проводять давно. Вони, зокрема, з’ясували, що під час великих снігопадів, коли люди вимушені залишатися вдома з-за дорожніх умов, спостерігається сплеск зараження шкідливими програмами.

На думку експертів, це пов’язано з тим, що чим більше часу люди проводять в інтернеті, тим сильніше їх комп’ютери схильні до ризику зараження. У ті моменти, коли доводиться рятувати свої будинки і життя, відчуваючи при цьому перебої в подачі електроенергії, користувачі часто просто не знаходять можливості вийти в мережу.

Тим часом, для щоденної активності антивірус може бути додатковим захистом. Vodafone разом з українськими розробниками запустив послугу «Антивірус Zillya!». Вона захищає пристрої користувачів від вірусів, переходу на шкідливі сайти, нав’язливих контактів і втрати особистої інформації. Додатково вона допоможе оптимізувати і прискорити роботу мобільного гаджета.

«Антивірус Zillya!» пропонує такі функції: антивірус, антизлодій, веб-фільтр, чорний список, оптимізація, прискорення та батьківський контроль.

Антизлодій забезпечує захист даних на смартфоні в разі крадіжки або втрати пристрою. Веб-фільтр блокує доступ до фішингових та інших шкідливих сайтів. «Батьківський контроль» допомагає батькам закрити дітям доступ до небажаних сайтів.

Скористатися послугою можуть усі власники смартфонів з OS Android 4.2 і вище. Підключитися до «Антивірус Zillya!» можна, відправивши SMS на номер 7227 з цифрою 1 в тексті. У відповідь надійде SMS із посиланням на додаток. Абоненти Vodafone можуть безплатно протестувати послугу протягом 14 днів. Далі вартість послуги складатиме 12,75 грн/міс, з ПДВ та ПФ включно. Дізнатися докладніше про послугу можна на antivirus.vodafone.ua.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися