В Україні заборонили «Яндекс», «Однокласники», «ВКонтакте» та інші ресурси

Сьогодні (15.05.2017) Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким фактично забороняється діяльність ряду російських компаній в Україні (на терміни до 3-х років). Під санкції потрапили «Яндекс», 1С, Mail.ru, виробники антивірусів «Доктор Веб» і Лабораторія Касперського, соцмережі «ВКонтакте» та «Одноклассники».

Що це означає?

Інтернет-провайдерам заборонено надавати доступ до цих ресурсів. У документі прямо прописані адреси ресурсів, що підлягають забороні, наприклад: www.mail.ru, www.vk.com, www.ok.ru. Разом з тим, це не означає, що отримати доступ до цих сайтів буде неможливо. Обхідні шляхи існують, у тій самій Росії давно лютує Роскомнагляд, забороняючи все підряд. Але це мало кого зупиняло.

Під заборону потрапили 467 компаній і ще 1228 фізосіб. Повний список компаній тут (pdf-файл), а фізосіб тут (pdf-файл).

14 КОМЕНТАРІ

  1. На каком основании Vodafone заставили блокировать доступ к сервисам? Компания Vodafone не является украинской компанией и не обязана выполнять данные требования!

    • Вы когда едите по дорогам чужой страны, вы выполняете правила ПДР этой страны?)) Аналогично и водафон, придерживается правил нашей печальной страны…

  2. Что делать? яндекс почта удалена, к кому обратится не знаю, у меня был домен, вся инфа по компании, может кто-то подскажет как быть?

  3. Водафон ето Украинская связь для тех кто не знает и блакирует доступ Украина и Контакт и Однокласники блокирует тоже Украина

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я