П’ятниця, 14 Червня, 2024

Ігрові уподобання світу

Сучасні гаджети вже давно перетворилися на персональні ігрові приставки. Проте виявляється, що вподобання гравців від країни до країни відрізняються. Такі висновки зробили фахівці аналітичного агентства Flurry, які зібрали статистику для понад 60 тис. пристроїв з Android.

У середньому гравці сьогодні приділяють іграм на мобільних гаджетах близько 37 хвилин. Найбільше так розважаються у США – там за іграми на смартфонах чи планшетах проводять щодня по 52 хвилини. У Німеччині розважаються близько 47 хвилин на день, а ось у Росії, Італії, Індії, Південній Кореї, Великобританії та Франції грають від 40 до 30 хвилин відповідно. Найменше часу в розвагах проводять користувачі з Китаю, які витрачають на ці заняття близько 29 хвилин на день.


Від регіону проживання залежить не лише середній час, який приділяють відеоіграм, але й їхні жанри:

Наприклад, німці полюбляють пазли, а в Індії переважно грають у казино та карткові ігри. Аркади та екшн тримають популярність у всьому світі, але найбільше їх люблять у Південній Кореї. А ось у Росії переважно грають у казуальні розваги. Спортивні ігри знайшли найбільшу кількість фанатів у Бразилії.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися