В Україні запущено безплатний хмарний сервіс PocketBook Cloud

Користувачам PocketBook Cloud безплатно надаються 2 ГБ простору в «хмарі».

PocketBook оголошує про запуск в Україні хмарного сервісу – PocketBook Cloud.

PocketBook Cloud – це новий безплатний хмарний сервіс для любителів читати книги.

PocketBook Cloud. Огляд

PocketBook Cloud дозволяє почати читати книгу на рідері, а потім продовжити на смартфоні або планшеті з того ж місця, на якому ви зупинилися на своєму PocketBook. Щоразу на новому пристрої ви зможете читати з того ж місця, де закінчили на попередньому, і з тими ж налаштуваннями.

Для авторизації на PocketBook Cloud необхідно ввести на всіх пристроях дані облікового запису BookLand.com – логін і пароль. Після цього в кожному з гаджетів з’являться куплені на BookLand.com книги. Більш того, за допомогою PocketBook Cloud можна синхронізувати між пристроями електронні книги, завантажені на смартфони, планшети і рідери іншими способами – наприклад, з комп’ютера або через браузер. Купувати книги на BookLand.com можна звідки завгодно – з рідера, смартфона або комп’ютера.

Для зберігання електронних книг та інших даних (налаштувань і позицій читання) користувачам PocketBook Cloud безплатно надаються 2 ГБ простору в «хмарі». Пізніше з’явиться можливість докупити додаткове місце – плануються тарифи з 5, 10 і 20 ГБ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я