П’ятниця, 19 Квітня, 2024

В українських потягах з’явиться безоплатний інтернет

Українська залізнична швидкісна компанія вийшла на фінальну стадію проекту впровадження Wi-Fi у швидкісних поїздах Інтерсіті й Інтерсіті+. Уже сьогодні на двох потягах HYUNDAI Rоtem у тестовому режимі відбувається надання послуги доступу до всесвітньої мережі. Впровадження Wi-Fi на всіх поїздах Інтерсіті і Інтерсіті+ будуть реалізовані до кінця серпня 2015 року, повідомляє «Телеграф» із посиланням на прес-службу залізниці.

Доступ до інтернету забезпечать у всіх одиницях рухомого складу Української залізничної швидкісної компанії: 10 поїздах HYUNDAI Rotem, 2 поїздах ЄКР-1 «Тарпан» і 2 поїздах локомотивної тяги виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод». При цьому покриття мережі на маршруті прямування поїздів буде забезпечено на рівні не нижче 90%.

У швидкісних поїздах використовується унікальне для України сертифіковане обладнання, що дозволяє отримати стабільний високоякісний доступ до мережі інтернет навіть при пересуванні на високій швидкості на всій мережі курсування Інтерсіті+ й Інтерсіті. За період досліджень було проведено випробування п’яти варіантів технічної реалізації обладнання, вибрано кращі за технічними характеристиками. Для синхронізації і належного монтажу обладнання на рухомий склад виконано значний обсяг робіт його розробником і виробником – компанією HYUNDAI Rotem.

Тестування здійснено за всіма напрямками курсування поїздів Інтерсіті+ й Інтерсіті. На кожному рейсі понад 100 пасажирів одночасно працювали в мережі інтернет.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися