Субота, 25 Травня, 2024

Вальс пилосмоків – родзинка цьогорічної культури

Кожні два роки проходить престижна виставка Design Bienalle, на якій презентують найбільш незвичайні мистецькі концепції. Цього року її родзинкою стали пилосмоки Roomba. Дюжина роботизованих прибиральників станцювала для присутніх вальс під музику Штрауса «Голубий Дунай».

Таку акцію вигадав дизайнер П’єтро Леоні, який разом з колегою Джозефом Гріма зламав програмний код прибиральника Roomba та вшив у нього танцювальні рухи. Останні допоміг створити хореограф Костас Тсіокас. А щоб машинам було легше вальсувати, дизайнер прибрав очисне обладнання та частково змінив їхню електричну схему.

Автори ідеї кажуть, що хоча роботи запрограмовані танцювати щоразу однаково, вони час від часу роблять помилки через зовнішні фактори. Через це вони можуть стикатися один з одним або взагалі не реагувати на команди.

Виступ на бельгійській виставці – це не перший культурний дебют роботів-пилосмоків. Декількома роками раніше вони стали авторами унікальних фотографій:

Подібними картинками захоплюються багато користувачів, і на Flickr навіть є відповідний альбом, куди вони завантажують свої роботи.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися