Субота, 22 Червня, 2024

Ваш смартфон Android покращить ваші відеодзвінки на ПК – він працюватиме вебкамерою

Яким би дорогим не був ваш ноутбук, у нього є один неякісний компонент – його вебкамера. Apple, наприклад, знайшла вихід: замість встановлення якісної вебкамери у своїх ноутбуках власники iPhone можуть використати камеру смартфона як вебкамеру. Google, схоже, працює над такою ж можливістю для смартфонів Android.

https://techtoday.in.ua/wp-content/uploads/2022/12/continuity-camera-with-an-iphone-and-macbook.jpg

Відомий Android-експерт Мішал Рахман написав у Твіттері натяк на те, що телефони Android, можливо, готуються до роботи в ролі вебкамери. Мішал помітив цю функцію в репозиторії Android Open Source Project (AOSP), який, по суті, є базою коду для стандартного Android.

Новий сервіс DeviceAsWebcam перетворює пристрій Android на вебкамеру. Функція доступна на пристроях Android, які підтримують стандартний режим гаджета UVC (USB video class). Вони зможуть надсилати відеодані, які хости зможуть читати з вузлів /dev/video*.

Більшість Android-смартфонів уже мають цей відеоклас.

Деякі експерти припускають, що потужність процесора смартфона буде величезним фактором, коли справа доходить до використання телефона як вебкамери. Особливо для потокової передачі з високою роздільною здатністю, наприклад 4K.

Однак для того, щоб функція працювала, їй, ймовірно, знадобиться власний спеціальний додаток. Альтернативою цьому може бути служба, яка працює у фоновому режимі, наприклад, та, яка запускається, коли телефон виявляє, що він підключений до ПК через USB.

Наразі Google не назвав дати, коли можна очікувати запровадження цієї фунцкії.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися