Президент Ізраїлю сказав промову, яку написав штучний інтелект: це перший офіційно визнаний випадок

Розділ, написаний штучним інтелектом, починався так: «Я справді пишаюся тим, що є президентом країни, яка є домом для такої яскравої та інноваційної індустрії високих технологій».

Ісаак Герцог, президент Ізраїлю, став першим світовим лідером, який публічно використав ChatGPT. Його промову частково написав цей чат-бот, повідомляє Jerusalem Post.

Герцог записав відеозвернення для «спеціального вступного слова» на Cybertech Global Tel Aviv 2023, конференції з кібербезпеки. Перед аудиторією в 20 000 людей, президент потім розповів, що вступний розділ був написаний ChatGPT, перш ніж зробити висновок, що штучний інтелект не замінить людей.

Розділ, написаний штучним інтелектом, починався так: «Я справді пишаюся тим, що є президентом країни, яка є домом для такої яскравої та інноваційної індустрії високих технологій».

Герцог продовжив: «Протягом останніх кількох десятиліть Ізраїль незмінно був в авангарді технологічного прогресу, і наші досягнення в галузі кібербезпеки, штучного інтелекту та великих даних справді вражають».

«Від розробки передових технологій кібербезпеки до створення успішних стартапів ізраїльські високотехнологічні компанії зробили значний вплив на світову арену», — сказав він.

Згідно з Harvard Business Review, Ізраїль має більше стартапів на душу населення, ніж будь-яка інша країна, а Тель-Авів є центром для технологічних компаній, і його часто називають ізраїльською Кремнієвою долиною. У 2013 році Google купив ізраїльський навігаційний додаток Waze за 1,15 мільярда доларів.

Під час свого виступу Герцог також підкреслив, що штучний інтелект не замінить людей, незважаючи на те, що він використовував його для написання частини своєї промови. «Апаратне та програмне забезпечення не можуть замінити людську волю», – передає його слова газета Jerusalem Post.

Президент також використав ChatGPT, щоб завершити свою промову «надихаючою цитатою».

«Давайте не забувати, що наша людяність робить нас справді особливими, — сказав Герцог. – Нашу долю визначатимуть не машини, а наші серця, розум і рішучість створити світліше майбутнє для всього людства».

В офісі президента підтвердили виданню Sky News, що його було створено з підказкою: «Напишіть надихаючу цитату про роль людства у світі надлюдських технологій».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я