Вівторок, 25 Червня, 2024

iPhone стало можливо зробити вебкамерою для Mac

Apple розповіла технічні деталі щодо нової функції Continuity Camera в операційних системах macOS Ventura та iOS 16. Вона дозволяє зробити айфон вебкамерою для макбука.

Continuity Camera — це нова функція в macOS Ventura, яка дозволяє користувачам використовувати iPhone як веб-камеру на своєму Mac. Камера Continuity Camera (https://support.apple.com/ru-ru/HT213244) працює в бездротовому або дротовому режимі в програмах FaceTime, Zoom та інших. Завдяки камері Continuity Camera користувачі отримають відео безпосередньо з камери свого iPhone, яка має значно кращу якість, ніж вбудована камера на Mac.

Continuity Camera також дозволяє користувачам використовувати різні ефекти зі своїх iPhone. Наприклад, вперше на Mac користувачі можуть використовувати ширококутну камеру на iPhone, щоб увімкнути Center Stage. Також доступні Studio Light, портретний режим і Desk View, який одночасно показує стіл і обличчя користувача.

Щоб під’єднати iPhone до MacBook, користувачі можуть придбати нове кріплення Belkin для iPhone, яке кріпить iPhone до верхньої панелі MacBook. Кріплення продається за $29,95 і доступне в онлайн-магазині Apple.

Згідно з документом підтримки, користувачам знадобиться iPhone під керуванням iOS 16 або новішої версії та Mac з macOS Ventura для використання Continuity Camera. Крім того, користувачі мають увійти в той самий Apple ID на обох пристроях із увімкненою двофакторною автентифікацією, а також мають бути ввімкнені Bluetooth або Wi-Fi.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися