Неділя, 26 Травня, 2024

Ваші мандрівки у Google Maps залишаться на вашому смартфоні – Google змінює підхід до приватності

Не секрет, що Google Maps стежить за кожним вашим кроком за допомогою функції Timeline, яка записує всі ваші маршрути та зупинки на них. Ці дані завдяки функції «Історія місцезнаходжень» відправляються на сервери Google. Google обіцяє, що ця інформація зберігається у зашифрованому вигляді, але це не гарантує витоки від самого Google чи його партнерів. Для тих, хто хотів би тримати свої пересування при собі, незабаром компанія надасть можливість зберігати свої подорожі локально в пам’яті смартфона.

Зміна стане стандартною опцією з наступного року і за замовчуванням дані про пересування зберігатимуться безпосередньо на пристрої, а не в хмарі. У користувачів також буде можливість стерти фрагменти або все інформаційне досьє та повністю вимкнути історію місцезнаходжень.

При переході на новий пристрій і потребі зберегти свої дані, є можливість створити їх резервну копію в хмарі. Google запевняє, що ці дані будуть шифровані, тобто сторонні особи не зможуть легко отримати до них доступ.

Ще одне важливе оновлення карт — скорочення часу за замовчуванням до автоматичного видалення історії місцезнаходжень. Час автоматичного видалення за умовчанням скоротиться до трьох місяців. Раніше він складав 18 місяців за замовчуванням. Вручну можна змінити цей термін або повністю вимкнути його.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися