Понеділок, 11 Грудня, 2023

Вбудований браузер Windows отримає вбудований VPN

Microsoft додає безкоштовну службу VPN до свого браузера Edge. Це має покращити безпеку та конфіденційність, повідомляється на сторінці підтримки Microsoft. Служба називається Edge Secure Network і працює на основі серверів Cloudflare.

Edge Secure Network має шифрувати веб-трафік користувачів, щоб сторонні не могли перехопити дані. Це дозволяє приховати як інформацію про перегляд, так і інші небезпечні або дивні запити.

Нова функція також дозволить користувачам приховувати своє місцезнаходження, дозволяючи їм переглядати веб-сторінки за допомогою віртуальної IP-адреси. Це також означає, що користувачі можуть отримати доступ до контенту, заблокованого в їхніх країнах, як-от, наприклад, шоу Netflix або Hulu.

Однак увімкнути цей VPN та забути про нього не вийде – використання даних обмежено 1 ГБ на місяць. Користувачам для його використання також потрібно буде увійти в обліковий запис Microsoft.

Microsoft додає, що, хоча Cloudflare буде збирати інформацію про підтримку та діагностику від служби VPN, компанія назавжди позбавлятиметься цих даних кожні 25 годин.

Хоча функція все ще знаходиться на стадії розробки та ще не доступна для раннього тестування, Microsoft детально розповіла, як користувачі можуть вже її випробувати.

Незабаром її можна буде розгорнути на одному з каналів Microsoft Edge Insider. Як тільки це станеться, функцію можна спробувати, відкривши Edge, перейшовши до Налаштування та інше та натиснувши Безпечна мережа.

У цей момент користувачеві запропонують увійти або створити обліковий запис Microsoft. Після цього у рамці браузера з’явиться піктограма суцільного щита, яка вказує, що безпечна мережа Microsoft Edge тепер увімкнена. Вона вимкнеться після того, як користувач закриє браузер.

Microsoft Edge є одним із багатьох браузерів, які пропонують певну службу VPN. Opera поставляється з безкоштовним вбудованим VPN. Браузер Mozilla Firefox пропонує безкоштовний VPN через розширення, наприклад, ZenMate. Перевага цих безкоштовних VPN – вони не вимагають реєстрації та одразу працюють. Також Mozilla Firefox та Google Chrome пропонують платний VPN.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися