Веб-версія Gmail отримає новий дизайн та більше функцій

у веб-версії Gmail також з'являться нові функції. Наприклад, можна буде на певний час приховати отримані листи і зробити так, щоб вони з'явилися в переліку пізніше

Поточний дизайн веб-версії Gmail, який знайомий користувачам вже кілька років, скоро зміниться. Клієнти офісного сервісу Google G Suite отримали електронний лист, в якому їм повідомили, що Gmail запрацює по-новому.

Gmail запрацює по-новому

Крім нового дизайну, у веб-версії Gmail також з’являться нові функції. Наприклад, можна буде на певний час приховати отримані листи і зробити так, щоб вони з’явилися в переліку пізніше. Це буде зручно, якщо немає часу або можливості відреагувати на лист, і хочеться, щоб він не майорів перед очима.

У веб-версії поштовика також запрацює функція, яка вже тривалий час доступна в клієнтах для iOS і Android. Це автоматичні відповіді на електронні листи.

Браузерний варіант Gmail також отримає кілька функцій, знайомих користувачам за іншими поштовиками, наприклад, Outlook від Microsoft. Так, стане простіше відкривати Google Calendar і можна буде завантажувати та зберігати листи локально, щоб працювати з ними в офлайн-режимі. Перенесення цієї функції в поштовик зробить непотрібним додаток Gmail Offline Chrome, і його перестануть підтримувати, однак точна дата поки що невідома.

Бета-тестування нової версії поштовика почнеться найближчими тижнями.