Четвер, 22 Лютого, 2024

Як на Android працювати з двома вікнами додатків одночасно

Android дозволяє запускати кілька додатків одночасно, але у звичайному режимі на екрані доступний лише один із них. Це може викликати незручності, якщо потрібно часто перемикатися між програмами. Операційна система має режим, в якому можна працювати з двома додатками одночасно. У такому режимі екран смартфона розділяється на дві частини.

Торкніться кнопки огляду всіх запущених програм, яка зазвичай виглядає як квадратний значок, розташований у нижній частині екрана.

Коли з’явиться список нещодавно використаних програм, торкніться тієї, яку потрібно помістити на розділений екран. На деяких пристроях може знадобитися натиснути й утримувати піктограму.

Після того, як з’явиться підменю опцій, виберіть «Розділити екран».

Відкрийте іншу програму, щоб увійти в режим розділеного екрана між двома програмами.

Щоб закрити другий екран, просто пересуньте центральну панель, яка розділяє обидві програми, до краю екрана.

Android також пропонує режим «картинка в картинці» при перегляді відео. Так можна не відриватися від перегляду ролика, працюючи в іншому додатку. Відео «плаває» у окремому мініатюрному вікні.

Режим «картинка в картинці» в Android автоматично вмикається, коли користувач перемикаються на іншу програму під час перегляду відео в повноекранному режимі. Зазвичай ця функція ввімкнена за замовчуванням у програмах або браузерах, які її підтримують. Якщо на вашому телефоні вона вимкнена, виконайте наведені нижче дії для її активації:

– Перейдіть до налаштувань Android, торкнувшись значка шестерні.

– Виберіть опцію «Програми та сповіщення».

– Виберіть зі списку програму, з якою ви хочете використовувати картинку в картинці. Прокрутіть униз до розділу «Додатково».

– Торкніться опції «Картинка в картинці».

– Увімкніть «Дозволити зображення в картинці», торкнувшись його перемикача.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися