Неділя, 25 Лютого, 2024

Веб-версія месенджера Google Allo стала доступною у Firefox та Opera

Компанія Google дозволила користуватися веб-версією свого месенджера Google Allo не лише через браузер Chrome. Про це повідомив глава підрозділу, який займається Google Allo та Duo, а також WebRTC, Аміт Фулай у своєму Twitter.

Google Allo

Тепер Google Allo for Web доступний через браузери Firefox і Opera. Крім того, для запуску веб-версії тепер можна використовувати не тільки Android-смартфон, але й iPhone. Система доступу до веб-клієнта на Firefox і Opera працює так само, як і на Chrome.

Отримати доступ до Google Allo на комп’ютері можна за адресою allo.google.com/web. Щоб все запрацювало, потрібно зайти в меню Allo-додатку на смартфоні, вибрати пункт «Allo for Web» (Веб-версія Allo) і сканувати QR-код, показаний на сторінці браузера. Для роботи веб-версії Allo смартфон повинен залишатися підключеним до Мережі. Крім того, у разі використання веб-версії в мобільному браузері додаток не буде працювати.

Google Allo – «ще один» месенджер від Google з тісною інтеграцією оновленого помічника Google Assistant. За рахунок застосування останнього отримати термінову відповідь від штучного інтелекту на питання в контексті розмови буде нескладно. А ще з ним можна пограти у вікторини. Додаток Allo дуже схожий на Telegram наявністю так званих «секретних чатів» і підвищеним рівнем безпеки спілкування.

Google Allo анонсували на конференції Google I/O 2016 як заміну месенджеру Hangouts. У момент виходу він привернув багато уваги завдяки стікерам і можливості спілкуватися з текстом Google Assistant. Інтерес пропав досить швидко. За 5 днів з моменту запуску програми Google нарахувала 5 мільйонів установлень, про що з гордістю повідомила. Однак більше даних популярності не було. Проте стало відомо, що через два місяці після урочистого запуску програма опустилася нижче 200 місця в Google Play.

До речі, браузер Opera пропонує автоматично перемикатися на відео для віртуальної реальності. В Opera Software кажуть, що їхній веб-навігатор став першим, який підтримує відео у форматі 360 градусів (VR) у шоломах віртуальної реальності.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися