Вівторок, 16 Липня, 2024

Версія «Яндекс.Диска» 2.0 не зберігатиме файли локально

«Яндекс» запустив суттєво нову бета-версію свого сервісу хмарного накопичувача. Служба «Яндекс.Диск 2.0» зберігає файли, але при цьому не використовує простір жорсткого диску ПК.

yandeks-disk

Нова бета-версія, кажуть у компанії, не замінить класичну програму «Диска». Це окремий продукт для тих, хто хоче керувати своїм хмарним сховищем з комп’ютера, але не хоче зберігати файли локально. Проведене «Яндексом» опитування показало, що 23% користувачів десктопного клієнта «Яндекс.Диска» незадоволені тим, що папка «Диска» займає місце на комп’ютері.

Зовні новий «Диск» схожий на системні файлові менеджери Провідник і Finder, так що користувачам буде нескладно освоїти інтерфейс. Для завантаження у «Диск 2.0» досить перетягнути файл на віджет програми. Якщо є інтернет, будь-який файл можна відкрити і відредагувати – усі зміни збережуться автоматично.

Програма доступна для Windows і macOS. Користувачі, у яких встановлена класична версія «Яндекс.Диска», теж можуть спробувати новий «Диск 2.0» – програми працюють паралельно і не заважають одна одній. На старті кожен користувач бета-версії отримує 10 безплатних гігабайтів, додаткове місце можна купити.

Завантажити бета-версію можна за посиланням.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися