Неділя, 21 Квітня, 2024

Viber дозволив міняти номер телефону без втрати акаунту

Найпопулярніший месенджер дозволив зберігати обліковий запис у разі зміни номера. Раніше зміна номера мобільного телефону означала, що треба заводити новий акаунт. Нова можливість також дозволить змінювати основний мобільний пристрій, зберігаючи зміст чатів, списки контактів та інші дані.

Для зміни номера потрібно на основному девайсі вставити нову SIM-картку. Додаток автоматично запустить процедуру переносу і запропонує користувачеві змінити номер телефону. Він також запитає, чи необхідно зберегти історію листування в хмарному сховищі. Після цього для зміни номера потрібно лише ввести новий номер і підтвердити його, отримавши код у SMS-повідомленні.

Під час зміни номера на оновлений акаунт переноситься вся базова інформація: контакти, діалоги, список улюблених акаунтів, придбані набори картинок. Усі присутні у Viber друзі автоматично отримають повідомлення і пропозицію зберегти нову контактну інформацію.

Якщо потрібно змінити не тільки номер телефону, але і пристрій, перед цим необхідно перенести контакти зі старого смартфона на новий. У разі переходу з Android на iOS чи навпаки виконати таку дію не вийде.

Тим, хто використовує Viber на декількох пристроях – на телефоні і комп’ютері або планшеті, – перед зміною номера слід переконатися, що Viber на додаткових пристроях оновлено до останньої версії. Інакше обліковий запис на них деактивується.

Viber – це найпопулярніший додаток Android для миттєвого обміну повідомленнями в нашій країні. У 2016 році SimilarWeb провела дослідження в 187 країнах світу та з’ясувала, що перше місце посідає WhatsApp – він лідирує в 109 з них, тобто в 55,6% випадків. Цей месенджер найбільше використовують в Індії, Росії, Бразилії, Мексиці та багатьох інших державах Європи, Азії, Південної Америки та Океанії. Facebook Messenger посів друге місце: він переміг у 49 країнах, зі США, Канадою та Австралією включно.

Месенджер Viber став лідером щонайменше в 10 країнах. Він домінує серед жителів України, Молдови, Білорусі та інших країн. Дані Similar Web показують, що Viber встановлений на 65% всіх пристроїв з ОС Android, а користувачі в середньому проводять близько 16 хвилин на день у цьому месенджері.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Лучше бы сделали возможность пользоваться двумя симками на одном телефоне одновременно

    • Это настраивается включением “двойных приложений” – например, на всех Xiaomi.

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися