В Україні працюють 430 магазинів під вивіскою Vodafone

Спільною особливістю усіх 430 торгових представництв компанії є дотримання стандартів обслуговування

Vodafone повністю завершив ребрендинг усіх власних та дилерських магазинів в Україні. Тепер отримати послуги зв’язку та консультацію можна у 430 фірмових магазинах по всій Україні. Магазини різні за розміром, виглядом та географією. Їх можна знайти як на центральних вулицях усіх обласних центрів України чи у спальних районах великих міст, так і в невеличких містечках та районних центрах країни.

Спільною особливістю усіх 430 торгових представництв компанії є дотримання стандартів обслуговування, притаманних концепції магазинів Vodafone в усьому світі. Перш за все, це відкритість персоналу та готовність допомогти з вирішенням будь якого питання.

Для того щоб збільшити рівень задоволеності клієнтів та оцінити якість обслуговування у флагманських магазинах Vodafone, компанія планує запустити систему інтерактивного моніторингу та аудіо фіксації. Така система передбачає, що за допомогою сенсорної панелі кожен відвідувач зможе миттєво оцінити рівень обслуговування у фірмовому магазині.

Відвідувачі магазинів Vodafone можуть підключитися до тарифів оператора, отримати консультацію з питань мобільного зв’язку, а також протестувати та придбати смартфони та планшети. Детальна інформація з адресами фірмових магазинів та часом роботи доступна на сайті Vodafone.ua.