Понеділок, 15 Липня, 2024

Вибухові Galaxy Note 7 стануть безпечними: їх віддалено відключать

Після повідомлень про декілька десятків випадків самовільного займання Galaxy Note 7 корпорація Samsung розмістила на своєму офіційному сайті оголошення із закликом перестати експлуатувати пристрій, вимкнути його і скористатися програмою обміну.

Galaxy Note 7

Компанія вже зупинила продажі дефектних Galaxy Note 7. Тим, хто встиг купити вибухонебезпечну новинку, Samsung рекомендує здати її назад.

За чутками, поставки справних Galaxy Note 7 розпочнуться 19 вересня. А до кінця вересня власники мобільників, які не захочуть їх міняти, отримають «цеглину»: з метою безпеки Samsung деактивує їх у віддаленому режимі.

Гаджет Galaxy Note 7 почав продаватися 19 серпня 2016 року. Компанія Samsung встигла продати 2,5 мільйони цих девайсів, і сьогодні офіційно зареєстровано лише 35 випадків їхнього загоряння. За публікаціями ЗМІ, браковані пристрої, серед іншого, спалили джип і будинок та змусили авіакомпанії заборонити їхнє перевезення. Це змусило Samsung зупинити продажі та обміняти всі гаджети – це обійдеться їй у мільярд доларів. Компанія також провела розслідування та з’ясувала причини спалахувань – погана якість виробництва.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися