Субота, 15 Червня, 2024

Чому у Vodafone робочий день починається із соцмережі

Деякі компанії забороняють своїм робітникам користуватися соціальними медіа, а ось у Vodafone Україна – навпаки. Більш того, оператор вирішив практично повністю перенести робочий процес у власну соціальну мережу Prostor. Стартова сторінка браузера кожного співробітника Vodafone Україна пропонує почати роботу саме з неї.

prostor

Вона об’єднує в собі функції мережі інтранет, соціальних мереж Facebook, LinkedIn, а також інструменти проектного менеджменту. Близько 94% співробітників оператора сьогодні користуються мережею як повноцінним інструментом для роботи. У соцмережі Prostor є інструменти для створення і контролю за проектами, а також спілкування всередині проектних груп, можливість оформити заявку на відпустку, вибрати графік роботи і навіть замовити квитки та готель для поїздки у відрядження.

Більшу частину контенту для соціальної мережі співробітники створюють самі:

  • 12 тисяч блог-постів, документів, опитувань і обговорень – таку кількість корисного контенту створили за рік співробітники компанії;
  • 60 769 переглядів отримав найпопулярніший у мережі Prostor пост, опублікований співробітником компанії;
  • 4483 разів співробітники компанії сказали один одному віртуальне «дякую» за допомогою спеціального додатка в мережі Prostor.

1 коментар

  1. Цікаво, а про що був пост, котрий набрав найбільшу кількість переглядів? Що ж так схвилювало співробітників МТС/Vodafone?

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися