Вівторок, 23 Липня, 2024

Вибухові Note7 змусили Корею законом регулювати виробництво мобільників

Влада Південної Кореї до кінця року випустить закон, що регламентує виробництво та відкликання смартфонів на території країни. Приводом для цього стала історія з гаджетами Samsung.

galaxy-note-7-1

Як повідомляє видання Yonhup, проект регламентуючих документів для виробників смартфонів буде розроблено до кінця грудня поточного року. Над документом працюватимуть міністерство науки, ІКТ та перспективного планування Кореї, а також місцевий регулятор ринку послуг телекомунікацій, комісія із зв’язку Кореї.

Відповідно до законопроекту, корейські виробники смартфонів будуть зобов’язані погоджувати свої дії з трьома операторами мобільного зв’язку: SK Telecom Co., KT Corp. і LG Uplus Co. Зокрема, узгодження потребують запуск нової продукції або відгук старої. На це даватиметься три дні. Рішення про відкликання смартфонів, що безпосередньо відноситься до захисту споживачів, повинно містити чіткі умови термінів обміну гаджета і розміри відшкодування. Також виробники і регулятори повинні будуть розробити детальну схему повернення коштів покупцям.

Законопроект уже пройшов необхідне обговорення, проте його деталі до моменту затвердження можуть змінитися. Як саме законопроект буде регламентувати виробництво смартфонів, не повідомляється.

Раніше уряди різних країн неодноразово намагалися законодавчо регулювати виробництво мобільної техніки. Зокрема, з міркувань безпеки влада Нью-Йорка в поточному році хотіла, щоб смартфони, які продаються в місті, були оснащені функцією розблокування і дешифрування інформації виробником гаджета або розробником операційної системи. Схожий документ розглядається у Франції – закон зобов’яже виробника надати криптографічний ключ до своїх пристроїв на вимогу суду.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися