Неділя, 21 Квітня, 2024

Від 2 до 5 годин – ігри PlayStation отримають безкоштовний період

Sony почала рекомендувати розробникам створювати обмежені в часі демо-версії своїх ігор. Така ініціатива надасть користувачам сервісу PS Plus доступ до розширених пробних версій. Залежно від тарифного плану юзери отримають від двох до п’яти безкоштовних годин.

Нова директива стосується розробників, чиї ігри матимуть ціну не менше 34 доларів. Демо-версія повинна бути доступна щонайменше протягом року і до трьох місяців після того, як їх гра з’явиться в PlayStation Store. Ця політика не поширюється на уже раніше випущені ігри, які продаватимуться менше ніж за 34 долари США, а також ігри PlayStation VR2.

Звичайний тариф PS Plus надаватиме безкоштовний демо-режим тривалістю у дві години. Топовий тариф PS Plus Premium включатиме доступ до п’яти годин. Sony почала тестувати такі випробування на PS5 у жовтні. Це надавало гравцям доступ до Death Stranding: Directors Cut на шість годин і Sackboy: A Big Adventure на п’ять годин без додаткової оплати.

Незрозуміло, чому Sony вирішила встановити поріг саме у 34 долари для цієї політики. Але є аргументи, що розробники, які продають ігри за вищою ціною, швидше за все, будуть більшими студіями з більшими ресурсами.

Sony хоче переконатися, що PS Plus Premium забезпечує хорошу цінність для користувачів. Цей тариф коштуватиме 18 доларів на місяць, 50 доларів на квартал або 120 доларів на рік.

Нова послуга PS Plus відрізняється від Xbox Game Pass тим, що жоден з тарифів не пропонуватиме ігри в день їх випуску. Пропонування пробних версій багатьох нових ігор PlayStation може частково компенсувати цей недолік.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися