Як вимкнути сповіщення про прочитання у всіх популярних месенджерах

Читайте свої вхідні повідомлення так, щоб ніхто не здогадувався, що ви їх уже бачили. Ось як вимкнути ці маркери прочитаного.

Читайте свої вхідні повідомлення так, щоб ніхто не здогадувався, що ви їх уже бачили. Ось як вимкнути ці маркери прочитаного.

iMessage

Щоб вимкнути сповіщення про прочитання в iMessage загалом, відкрийте «Налаштування» на iPhone і виберіть «Повідомлення», а потім «Надіслати сповіщення про прочитання».

Ви також можете ввімкнути або вимкнути сповіщення про прочитання для окремих розмов. Відкрийте чат, потім торкніться контактної інформації у верхній частині екрана, а потім виберіть Надіслати сповіщення про прочитання (за умовчанням буде встановлено системні налаштування).

WhatsApp

WhatsApp має глобальне налаштування, яке ви можете знайти, натиснувши «Налаштування» (знаходиться за трьома крапками на Android), потім «Обліковий запис», «Конфіденційність» і «Повідомлення про прочитання».

Зауважте, що сповіщення про прочитання завжди вмикаються в групових розмовах у WhatsApp, тому від них не можна відмовитися.

Signal

В Signal торкніться зображення профілю у верхньому лівому куті, потім «Налаштування» (лише якщо використовуєте iOS), потім «Конфіденційність» і «Повідомлення про прочитання». Налаштування застосовується до всіх розмов.

У Signal є окремий параметр індикаторів введення тексту, який знаходиться під сповіщеннями про читання, який ви також можете вмикати або вимкнути за потреби.

Telegram

Немає способу вимкнути сповіщення про прочитання в Telegram. Все, що можна зробити – це приховати свій онлайн-статус від певних людей або всіх. Спочатку торкніться кнопки меню (вгорі ліворуч), потім «Налаштування» на Android або просто «Налаштування» на головному екрані на iOS. Потім виберіть «Конфіденційність і безпека» та «Останнє побачене та онлайн» і вкажіть потрібне налаштування.

Instagram

Instagram — ще одна програма, яка не дозволяє вимкнути сповіщення про прочитання. Однак можна приховати загальний статус активності, щоб ніхто інший не знав, коли ви востаннє були активні в програмі.

Торкніться значка свого облікового запису (унизу праворуч), потім кнопку меню (угорі праворуч), потім «Налаштування», «Конфіденційність» і «Статус активності», щоб увімкнути або вимкнути відповідний перемикач.

Twitter

Якщо ви хочете, щоб чати у Twitter не показували сповіщення про прочитання, відкрийте програму та торкніться свого зображення профілю (угорі ліворуч), а потім виберіть Налаштування та конфіденційність. Виберіть «Конфіденційність і безпека», потім «Прямі повідомлення», і активуйте перемикач «Показати повідомлення про прочитання». Зауважте, що сповіщення про прочитання не відображаються у запитах (вхідних повідомленнях від людей, на які ви не підписалися).

Google Chat

Google Chat не дозволяє вимкнути сповіщення про прочитання. Ви можете встановити свій статус «Відсутній» (для цього торкніться кнопки меню у верхньому лівому куті програми), але це стосується приховування вашої активності в додатку від інших.

Facebook Messenger

Facebook Messenger не дозволяє вимкнути повідомлення про прочитання. Що ви можете зробити, щоб певною мірою захистити свою конфіденційність, так це приховати свій поточний статус у програмі: торкніться аватара облікового запису (угорі ліворуч), потім виберіть «Активний статус», щоб знайти перемикач «Показати, коли ви активні».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я