Відбулася перша битва гігантських людиноподібних роботів

У першій дуелі японський робот переміг за лічені секунди, на повному ходу вдаривши Iron Glory

Перший в історії людства бій пілотованих бойових людиноподібних роботів завершився перемогою США над Японією. Бойовий американський робот Eagle Prime пошкодив праву руку японського робота Kuratas. Битва транслювалася в прямому ефірі.

 

 

Дуель проходила в Японії і складалася з двох частин, у яких взяли участь два американських роботи та один японський. Для перемоги в кожному раунді потрібно було, щоб один з роботів упав, відключився або здався.

Спочатку Kuratas бився зі старою версією американського Iron Glory. Потім він боровся з MegaBot Mk.III Eagle Prime, який будувався спеціально з урахуванням участі в рукопашній сутичці.

У першій дуелі японський робот переміг за лічені секунди, на повному ходу вдаривши Iron Glory. Американський робот встиг зробити тільки один постріл і перекинувся на спину.

У другій дуелі, яка складалася з двох раундів, Eagle Prime використовував ланцюгову пилку і майже відпиляв праву руку японського робота, на якій встановлений кулемет. Kuratas програв, й американці офіційно стали переможцями в першій дуелі.