Відбувся офіційний анонс оновленого рідера ONYX BOOX Monte Cristo 3

ONYX BOOX Monte Cristo 3 підтримує всі популярні текстові та графічні формати файлів, з FB3 включно, а також дозволяє читати документи великою кількістю мов.

У новій версії моделі змінено розташування кнопок перегортання, а ще додано кнопку «Назад».

Кнопки перегортання з можливістю перепрограмування перенесені з торців пристрою на лицьову панель і розташовані з боків екрана, а клавіша, яка повертає на крок назад, традиційно розміщена під екраном.

ONYX BOOX Monte Cristo 3. Огляд

ONYX BOOX Monte Cristo 3 підтримує всі популярні текстові та графічні формати файлів, з FB3 включно, а також дозволяє читати документи великою кількістю мов. На пристрої встановлено англо-російський і російсько-англійський словники з можливістю додавання словникових баз формату StarDict.

Як апаратна платформа «під капотом» 2-ядерний процесор (модель не називається) з тактовою частотою 1 ГГц. Обсяг оперативної пам’яті – 512 МБ, а вбудованої – 8 ГБ. Для останньої передбачено можливість розширення за рахунок карток microSD.

Ємність акумулятора – 3000 мА·год.

Модель оснащена 6-дюймовим дисплеєм E Ink Carta Plus з контрастністю 14:1, роздiльною здатнiстю 1072х1448 точок і щільністю пікселів 300 dpi.

ONYX BOOX Monte Cristo 3 працює на базі ОС Android 4.2.2, оснащений вбудованими модулями Wi-Fi і Bluetooth. Доступ до магазину додатків Google Play Market також передбачено.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я