WhatsApp відмовився від емотиконів Apple та показав власну альтернативу

Новий дизайн емотиконів можна вже побачити в останній бета-версії додатка для Android

WhatsApp більше не буде покладатися на Apple при відображенні символів емоцій – емотиконів. Цей месенджер, яким володіє Facebook, випустив власний набір картинок-емотиконів.

 

емотиконів

 

Новий дизайн емотиконів можна вже побачити в останній бета-версії додатка для Android. Хоча WhatsApp показав власне бачення емотиконів, вони виглядають досить схожими на ті, що має Apple. У попередніх випусках месенджер використовував розроблені в Apple емотикони на платформах iOS, Android та веб.

 

 

Месенджери вже давно перестали бути лише засобом для спілкування один на один. У деяких країнах Whatsapp став головним джерелом новин. Це показало дослідження Інституту Рейтера з вивчення журналістики, в якому взяли участь 71 805 респондентів із 36 країн.

Майже 47% опитаних відповіли, що свіжі новини вони дізнаються із соціальної мережі Facebook. Це суттєва цифра, але проти минулого року вона стала меншою. Причиною став месенджер Whatsapp, який для 15% респондентів став головним джерелом свіжої інформації. В окремих країнах месенджер став особливо популярним способом дізнаватися новини: більше половини респондентів у Малайзії і 46% у Бразилії використовують його саме для цього. Також новинна служба Whatsapp користується особливою популярністю в Чилі, Сінгапурі, Гонконзі, Іспанії, Туреччині.

Експерти пояснюють, що люди починають вдаватися до чату, щоб дізнатися новини, з двох основних причин. По-перше, часто оператори стільникового зв’язку додають безплатний трафік WhatsApp у свої інтернет-пакети. По-друге, людей приваблює технологія кінцевого шифрування. Вона, наприклад, робить цей інформаційний канал найкращим вибором у таких місцях, як Гонконг і Туреччина, де небезпечно відкрито висловлювати антиурядові настрої. Окрім цього, Facebook втрачає свій авторитет надійного джерела новин через поширення фейкових матеріалів.