Неділя, 26 Травня, 2024

Відео YouTube стало чіткішим для платних користувачів

YouTube розширює кілька нових функцій для преміальних користувачів. Платформа запустила для всіх користувачів поліпшену якість відео формату 1080p HD. Дивитися чіткіші відео можна тепер не лише на iOS, а й на інших пристроях, зокрема смарт-телевізорах і планшетах.

Відеоплатформа, що належить Google, раніше анонсувала доступність покращеного бітрейту відео 1080p HD для iOS. Тепер вона переносить її на Android, і смарт-телевізори, а також веб-версію. YouTube каже, що ця пропозиція дозволяє користувачам отримати відео з більш чіткими деталями. Ця функція вмикається автоматично залежно від ваших налаштувань підключення та перегляду, або ввімкнути її можна вручну в меню якості.

Окрім цього, на різних пристроях на смарт-телевізорах і планшетах стала доступна можливість продовжувати перегляд YouTube. Відеохостинг каже, що можна почати слухати подкаст на своєму телефоні під час поїздки на роботу, потім перейти в веб-версію на своєму ноутбуці під час перерви, а потім закінчити день переглядом на смарт-телевізорі вдома.

YouTube також випускає значки, які демонструють ваші досягнення на платформі для користувачів віком від 18 років. Нові значки призначені для того, щоб підкреслити ваші досягнення в Premium.

Нарешті, компанія додає нові акції на сторінці переваг платної підписки Premium. Наразі учасники мають доступ до таких пропозицій: набір внутрішньоігрових предметів для Genshin Impact, тримісячна пробна версія Discord Nitro, тримісячна пробна версія членства Walmart+, чотиримісячна пробна версія Calm Premium і тримісячна пробна версія PC Game Pass.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися