Субота, 2 Березня, 2024

Дешевих гнучких смартфонів не буде – Samsung

Минулого тижня поширилися загадкові чутки про те, що Samsung має амбітні плани щодо більш бюджетного гнучкого смартфона, який має вийти на ринок наступного року. Апарат мав отримати дивовижно низький орієнтовний діапазон цін від «400 до 500 доларів». Однак сам Samsung швидко погасив ажіотаж навколо цього зручного для гаманця гаджета. У нещодавній заяві для корейського видання технологічний гігант категорично відкинув підготовку такого девайсу.

Представник Samsung Electronics рішуче заявив: «Ми не плануємо виробляти гнучкі смартфони середнього класу, і останні чутки безпідставні». Ця чітка відповідь не залишає місця для двозначності.

З цим повідомленням схоже, що Samsung не збирається найближчим часом виходити на ринок складних смартфонів середнього класу. Натомість центр уваги зміщується до Motorola, яка наразі тримає позиуції у цій ніші зі своїм Razr 40 / Razr 2023. Спочатку ціна Razr 2023 становила 699,99 доларів США, але згодом значно знизилася до 499,99 доларів США, що зручно узгоджується з цільовою ціною гіпотетичного середньобюджетного Galaxy Z.

Незважаючи на те, що Samsung рішуче закрив двері для складних пристроїв середнього класу, продовжуються припущення щодо можливості випуску версії FE (Fan Edition) існуючої лінійки гнучких пристроїв. На це речник Samsung дав загадкову відповідь: «З цього приводу нічого не вирішено». Це залишає простір для спекуляцій і очікувань і може натякати на те, що у компанії все ще можуть бути деякі сюрпризи в найближчому майбутньому.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися