Четвер, 30 Травня, 2024

Відеогру визнали повноцінними ліками для синдрому дефіциту уваги з гіперактивністю

Гра EndeavorRX від студії Akili Interactive визнана ліками. Лікарі в США можуть легально призначати її для поліпшення стану хворих на СДУГ (синдром дефіциту уваги з гіперактивністю). Ефективність гри в поліпшенні уваги підтверджують п’ять клінічних досліджень, з контрольованим рандомізованим дослідженням включно. Загалом у них взяло участь 600 дітей з діагностованим СДУГ.

Управління з контролю за продуктами і ліками (FDA) дозволило лікарям призначати розраховану на iPhone і iPad гру EndeavorRxTM для дітей у віці від 8 до 12 років зі СДУГ.

Використання EndeavorRx протягом чотирьох тижнів показало, що у третини учасників зник дефіцит уваги принаймні за одним із факторів. Майже половина батьків помітила значні зміни у щоденній поведінці дітей. Після другого місяця використання EndeavorRx цей показник збільшився до 68%.

Поліпшення після місячного курсу EndeavorRx зберігалися до одного місяця.

EndeavorRx побудована на технології Akili Selective Stimulus Management engine (SSMETM), яка націлена на активацію вибраних нейронних систем у мозку, які асоціюються з когнітивною дисфункцією. Для цього SSME надає особливий сенсорний стимул одночасно із завданням виконувати вказані рухи. Адаптивні алгоритми системи персоналізують ці стимули та рухи для кожного пацієнта.

Система щосекунди відстежує дії користувача та аналізує його прогрес. Залежно від цього вона будує наступні стимули та рухи. Для користувача EndeavorRx виглядає як активна захоплива гра.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися