Субота, 15 Червня, 2024

У Харківській області відновлено 80% мережі Vodafone

Зв’язок повертається на звільнені території Харківщини. Наразі зв’язок Vodafone вдалось запустити у населених пунктах: Балаклія, Куп’янськ, Шевченкове, Вовчанськ, Волохів Яр, Великий Бурлук, Ізюм, Печеніги. Загалом на сьогодні працює 80% мережі Vodafone у Харківській області.

Команда Vodafone працює над збільшенням ємності мережі на Харківщині та запускає додаткові базові станції. Так, минулого тижня запрацювали додаткові об’єкти зв’язку в Ізюмі та Дергачах. Адже трафік у містах та селах з відновленою мережею зростає щодня.

Ушкодження інфраструктури у нещодавно звільнених населених пунктах значне. Іноді інженери знаходять повністю зруйновані вежі мобільного зв’язку – на таких ділянках відновлення схоже на будівництво нової мережі.

Для оперативного відновлення інженери Vodafone активно використовують обладнання Starlink, яке виконує функцію транспортної мережі на час проведення аварійних робіт з відновлення звичайної транспортної мережі. В компанії організовані мобільні юніти з обладнанням Starlink, які можна швидко транспортувати й використовувати за потреби. Розроблене інженерами Vodafone рішення дозволяє дуже швидко забезпечити можливість працювати для рятувальників, а для мешканців – зв’язатись з близькими.

1 коментар

  1. Информация очень интересная. Наша тахта очень классно вписалась в интерьер комнаты, так как обивку выбирали, учитывая какого цвета обои.

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися