Як на Android змінити іконку додатка

Буває, що чудова програма має жахливу піктограму. Android не дозволяє її змінити, але принаймні на робочому столі можна встановити для додатка те зображення, яке хочеться.

bufer-obmena01

Завантажте утиліту Awesome Icons з магазину Google Play. Ця програма створює ярлики з вибраними іконками, які можна розмістити на домашньому екрані та з них уже запускати сторонній додаток. Такі ярлики можна вільно переміщати по екрану, додавати в папки тощо.

Після запуску Awesome Icons з’явиться список встановлених в Android утиліт. Під кожною буде карусель з доступних іконок. Розширити вибір можна за допомогою набору ярликів. Тапніть на картинку, яка сподобалася, і Awesome Icons запустить меню зі створення ярлика. У ньому буде показано, для якої програми створюється ярлик та яку іконку він має. У цьому меню також можна змінити підпис додатка. Після завершення натисніть OK, поверніться на домашній екран, і на ньому буде новий ярлик.

Утиліта Awesome Icons використовує простий принцип роботи, але з ним сумісні не всі оболонки Android. Проблеми можуть виникнути при завантажуванні в лаунчерах типу Samsung TouchWiz та HTC Sense.