Субота, 20 Квітня, 2024

Відома колекція наручних годинників Swiss Military Hanowa Navy Line

Відомий в усьому світі швейцарський бренд сьогодні випускає безліч лінійок продукції, які підійдуть як для водного, так і для повітряного спорту, а також для повсякденності. Давайте детальніше розглянемо колекцію Navy Line і деякі з її моделей.

Історія створення колекції

Вперше ця колекція з’явилася в 2017 році, коли творці бренду вирішили об’єднати в одну серію цілу лінійку морських моделей. Так, Navy включає в себе годинники для активного спорту, а також для дайвінгу. На самому старті продажів, у цій колекції SMH налічувалося дев’ять класичних аква-моделей, серед яких були присутні найпопулярніші у сучасності вироби зі сталі та шкіри. Філософія цієї колекції полягає в тому, що в ній представлені моделі, що мають високу, швейцарську якість за найдоступнішою ціною, що дозволяє розвивати і популяризувати спортивний спосіб життя.

Функціональні особливості

Всі моделі годинників цієї лінійки виконуються з якісних і міцних матеріалів. Основним матеріалом є нержавіюча сталь, яка має PVD-покриття. Відзначити варто і натуральну шкіру на ремінці, що витримує максимальні навантаження. Також виробники оснастили моделі мінеральними або сапфіровими стеклами, що мінімізують кількість подряпин.

Говорячи детальніше про моделі, варто відзначити, що вони володіють класичною стрілковою індикацією, а також кварцовими швейцарськими механізмами типу RONDA та ISA. Всі годинники мають широкий діапазон корисних функцій. Так, в них можна зустріти хронографи, можливість відображення дати і дня тижня, а також додаткові показники часу в 24-годинному форматі.

Передбачена і така функція, як GMT, що дозволяє побачити середній час за Гринвічем, а також тахіметр, що вимірює швидкість на певному відрізку шляху. Все це допоможе спортсменам будь-якого типу, починаючи від бігунів і закінчуючи гонщиками-початківцями.

Сфера застосування колекції Navy Line

Використання моделей з цієї лінійки вельми широке і залежить безпосередньо від смаку самого власника. Так, наприклад, годинник 06-5183.7.04.007 можна використовувати в якості повсякденного, адже стиль і дизайнерські рішення дозволяють носити його як під джинси, так і під неформальні штани.

Годинник 06-4280.04.002.02 стане ідеальним рішенням для ділових і вечірніх образів. Зокрема, його залюбки носять сучасні та популярні в усьому світі бізнесмени.

Найкращою моделлю для дослідження морських глибин стане 06-5183.7.04.003, в якій передбачене люмінесцентне підсвічування для максимальної зручності на глибині.

І, звичайно ж, не забудемо про бігунів, любителів тренажерних залів та інших занять, яким припаде до душі модель 06-5227.13.007, виконана в простому, чорному кольорі з використанням мінімалістичного і зухвалого дизайну.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися