Середа, 29 Травня, 2024

Відтепер YouTube можна довіритись в екстреній медичній ситуації

YouTube має купу корисної інформації, але на ньому так само багато неправдивих матеріалів. Щоб це більше не було проблемою в екстреній медичній ситуації, відеохостинг тепер автоматично відображатиме перевірені медичні інструкції.

YouTube співпрацював із медичним центром Массачусетс Генерала Бригама, Мексиканським Червоним Хрестом і Американською кардіологічною асоціацією, щоб створити серію закріплених відео, які містять інформацію про те, як виконувати серцево-легеневу реанімацію (СЛР), як зупинити кровотечу та як допомогти людині із передозуванням наркотикакми.

Веб-сайт тепер помітно відображатиме таку достовірну медичну інформацію у верхній частині результатів пошуку, щоб полегшити пошук таких речей і надати глядачам швидкі та прості поради щодо першої допомоги.

«Інформаційні полиці» з’являться для різноманітних пошукових термінів англійською та іспанською мовами, пояснює Youtube, зокрема:

  • Серцево-легенева реанімація (СЛР)
  • Задуха / прийом Геймліха
  • Кровотеча
  • Інфаркт
  • Інсульт
  • Серцевий напад
  • Передозування опіоїдами

YouTube заявляє, що продовжить додавати полиці з інформацією про здоров’я різними мовами та регіонами по всьому світу, можливо, за допомогою штучного інтелекту.

Компанія заявляє, що ці зусилля спрямовані як на задоволення актуальної потреби в надійній медичній інформації — можливо, як відповідь на дедалі більшу медичну дезінформацію на платформі — так і на розширення спільноти YouTube авторитетних авторів у сфері здоров’я.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися