Продаж фітнес-трекірів виріс на чверть

Компанія IDC опублікувала звіт з ринку переносної електроніки за перший квартал 2016 року. Згідно з її підрахунками, за останній рік поставки «розумних» годиників виросли вдвічі, повідомляє Gagadget. Та поки з великим відривом лідирують більш доступні фітнес-трекери. На першому місці опинилася Fitbit, яка реалізувала близько 4,8 млн гаджетів, що на 25,4% більше, ніж роком раніше. Другий рядок займає китайська Xiaomi – за три місяці компанія продала 3,7 млн браслетів Mi Band. Трійку лідерів замикає Apple з 1,5 млн проданих пристроїв.

IDC_1

Конкуренція серед виробників «розумних» гаджетів зростає, і тільки за останній рік частка Fitbit скоротилася з 32,6% до 24,5%. Xiaomi контролює 19% ринку, а частка Apple склала 7,5%. За ними йде компанія Garmin (4,6%), а п’яте місце з результатом 3,6% поділили Samsung і BBK, «дочки» якої вже вибилися в лідери на ринку смартфонів.

У сегменті смарт-годинників Apple Watch зайняв частку 46%, на другому місці – пристрої Samsung (20,9%), а Moto 360 і Huawei Watch відвоювали по 10,9% і 4,7% відповідно. Ще 3% поставок припадають на спортивно-туристичні годинники Garmin.

Попит на носимі гаджети в цілому виріс на 67,2% – до 19,7 млн пристроїв.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я