Понеділок, 15 Квітня, 2024

Виробники переконуватимуть, що вам потрібен смартфон

Експерти кажуть, що в майбутньому зростання кількості смартфонів не буде таким швидким, як раніше. Можна сподіватися лише на одиниці відсотків, тоді як кількома роками раніше це були десятки відсотків. Але ці гаджети залишаться головними девайсами в нашому житті.

Головна причина цьому – вартість «розумних» мобільних гаджетів. «Багато власників простих телефонів просто не хочуть смартфон, – каже керівник досліджень Kantar Worldpanel ComTech Кароліна Міланесі. – Ціна тут є головною перешкодою. У Німеччині близько 79% покупців звичайних мобільників витратили на них менше ?60. Водночас лише 19% власників смартфонів витрачають схожу суму. Покупці смартфонів віддають у середньому ?276».

За словами Міланесі, у 2016 році продажі смартфонів забезпечуватимуть два фактори. Виробники переконуватимуть покупців звичайних телефонів, що їм потрібен смартфон. А власників смартфонів вони запевнятимуть, що їм потрібен новий сучасний гаджет. Останнє, кажуть експерти, буде складним завданням, оскільки існує тенденція, що гаджети замінюють, коли вони відмовляють. Тому середній термін зміни девайсів зростає:

Насичені ринки вже показують повільне зростання. У США топ-сегмент смартфонів ціною понад $500 у 2015 році складав 48% ринку. Із 2014 року він виріс лише на 9%. У п’ятірці найбільших країн Європи топовий сегмент складав 27% продажів, і його зростання було на рівні 6%. При цьому покупці обирають переважно серед двох брендів:

«У США близько 40% споживачів хочуть змінити свої гаджети на Apple, а близько 35% мають намір купити Samsung, – каже Міланесі. – Далі з великим відривом йдуть Motorola (6%) та LG (5%). У п’яти найбільших країнах Європи лідером є Samsung (37%), а Apple займає (29%)». Серед операційних систем лідером є Android:

Чого очікувати найближчими роками

У найближчому майбутньому смартфони залишаться тими гаджетами, навколо яких мільйони людей організовують своє життя. Однак із поступовим насиченням ринків ми вже не побачимо звітів із сотнями мільйонів відвантажених девайсів.

«Ринок смартфонів вже ніколи не побачить такого зростання, як в останні десять років, – каже Меланесі. – Але у виробників все одно є можливості заробити на цій ситуації».

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися