Понеділок, 11 Грудня, 2023

Виробники смартфонів на Android полегшено зітхнули, побачивши iPhone X

Хоча Apple вважає свій новий смартфон за $1000 небувалою інновацією, не всі виробники погоджуються з такою точкою зору. За даними видання Digitimes, більшість тайванських виробників смартфонів на Android відчули полегшення, побачивши iPhone X. Вендори побоювалися, що мобільник Apple міг суттєво потіснити конкурентів.

iPhone X

Виробники бачать своїм головним конкурентом свіжі iPhone 8 та iPhone 8 Plus. Їх показали на тій же презентації, що iPhone X. Вендори очікують, що продажі iPhone 8 не зміняться або навіть можуть дещо знизитися порівняно з попереднім iPhone 7. Свої прогнози вони пояснюють тим, що нові і старі гаджети не мають суттєвих відмінностей.

За даними видання, хоча iPhone 8 отримали поліпшену продуктивність, нові процесори, камеру та бездротову зарядку, їхні апаратні характеристики загалом відстають від флагманських пристроїв Android.

Наприклад, флагман iPhone X оснащений OLED-дисплеєм – це перший девайс компанії з таким екраном. При цьому гаджети на Android уже кілька років мають екрани за такою технологією. Дисплей смартфона Apple виконано з мінімальними рамками та 6-ядерним процесором A11. Діагональ iPhone складає 5,8 дюйма з роздільною здатністю 2436х1125 пікселів (458 ppi). Дисплей також оснащений технологією True Tone, яка налаштовує теплоту зображення, змінюючи колір білого.

Окрім невеликих технологічних відмінностей продажам флагмана iPhone X також заважатиме його ціна. У Тайвані модель на 64 ГБ коштуватиме $1194. За розблоковану версію на 256 ГБ доведеться віддати близько $1600. Ціни в Тайвані приблизно на $200 доларів вищі, ніж у США.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися