Середа, 6 Грудня, 2023

Гра Pokemon Go виявилася кращою за побачення

pokemon-go[1]

Забавка з доповненою реальністю від Nintendo доступна лише тиждень, а вона вже б’є рекорди популярності. Багато хто навіть піде ловити віртуальних звірів та відмовиться від побачення. Такі дані оприлюднили фахівці аналітичного агентства SimilarWeb.

За їхньою інформацією, лише в США гра Pok?mon Go встановлена на вдвічі більшій кількості девайсів, ніж популярна програма для інтернет-знайомств Tinder. І це трапилося всього за день після релізу гри. Pok?mon Go також щоденно користуються майже стільки ж людей, скільки пише у Twitter.

«Більше 60% тих американців, хто завантажив гру, користуються нею щодня. Це означає, що її фанатами стали 3% від загальної кількості власників Android у США, – коментує аналітик Similar Web Джозеф Шварц. – Такі дані вже поставили Pokemon Go на один рівень з Twitter, а за кілька днів гра може залучити ще більше користувачів».

Популярність Pokemon Go зробила її привабливим інструментом для зловмисників. Останні вже пограбували 11 американських підлітків. Як саме гра допомагає коїти злочини – читайте в статті «Віртуальна гра Pok?mon Go стала інструментом реальних злодіїв».

В Україні Pokemon Go поки ще недоступна. Але в неї все одно можна пограти, встановивши відповідний клієнт. Детальну інструкцію читайте в матеріалі «Як погратися в Pokemon Go».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися